Kompetecje na szóstkę

Z wielką radością informujemy, iż Uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w programie „Kompetencje na szóstkę”.
Udział w tym Programie był doskonałą okazją do trenowania z Uczniami ważnych kompetencji społecznych, takich jak współpraca w grupie i skuteczne komunikowanie się z innymi, a także twórcze rozwiązywanie problemów i kreatywność.

Organizatorem Konkursu była Fundacja Uniwersytet Dzieci z siedzibą w Krakowie.

Otrzymano aż 180 prac konkursowych.

Jury złożone z przedstawicieli Fundacji Uniwersytet Dzieci nagrodziło 18 uczestników programu.

Nasza Szkoła zajęła 4 miejsce!!! Nagrodą jest analogowe narzędzie do przygotowania i prowadzenia badawczych lekcji oraz zagwarantowane miejsce w jednym z projektów Scenariuszy Lekcji w roku szkolnym 2018/2019.

Gratulujemy!!!

Poniżej przedstawiamy pozostałe fimply przedstawiające nasze prace konkursowe. Zachęcamy do ich obejrzenia!